Program „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”

Ministerstwo Edukacji i Nauki ogłosiło nabór wniosków do programu „Studenckie Koła Naukowe Tworzą Innowacje”

Program ten wspiera działalność studenckich kół naukowych w zakresie badań naukowych oraz prac rozwojowych, które koncentrują się na tworzeniu nowych technologii, modernizacji rozwiązań technicznych i popularyzacji wyników tych prac.

W ramach programu koła naukowe mogą uzyskać wsparcie m.in. na:

• prowadzenie badań i prace rozwojowe,
  • transfer wyników do gospodarki,
  • nabywanie umiejętności miękkich w zakresie badań naukowych,
  • zakup certyfikatów i licencji niezbędnych do komercjalizacji wyników badań.

Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 70 000 zł.

Aby wziąć udział, należy składać zgłoszenia poprzez system e-Projekty do 28 października 2024 r..

Link do strony projektu: https://www.gov.pl/web/nauka/program-studenckie-kola-naukowe-tworza-innowacje

Studenckie koła naukowe tworzą innowacje” Wskazówki i Wytyczne dla Beneficjentów programu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”

Załącznik Rozmiar